Finał wojewódzkiego projektu…

Już po raz czwarty uczniowie Troczewskiego spotkali się z zaprzyjaźnionymi szkołami by podsumować naszą półroczną pracę nad projektem. Naszą współpracę  realizujemy w ramach międzyszkolnego cyklu zajęć innowacyjnych, prowadzonych metodą projektu dla uczniów kształcących  się w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali.

  W projekcie, w formie online, wzięli udział uczniowie zaprzyjaźnionych klas kształcących się w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali z czterech miast : Łodzi, Nakła nad Notecią, Skierniewic i Kutna. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II: Oliwia Dymowska, Kamil Dziarkowski, Oliwia Lewandowska,  Aleksandra Sikorska, Marcel Ulatowski oraz z klasy IV Bartosz Buczyński. 

    Tegorocznym motywem przewodnim projektu był rozwój i modernizacja infrastruktury śródlądowe dla podróżnych. Uczniowie naszej szkoły przedstawili prezentację ukazującą infrastrukturę Kanału Śleszyńskiego. Po prezentacjach odbyła się dyskusja, wymiana poglądów i doświadczeń związanych z realizacją projektu. Całość przedsięwzięcia dopełniła obecność pana Pawła Ciereszko, który pełnił rolę eksperta z żeglugi śródlądowej. Na zakończenie wszyscy jednogłośnie potwierdzili chęć dalszej współpracy.

Współautorką projektu w naszej szkole jest p. Beata Michałkiewicz

Dodaj komentarz