Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

            13 października 2022 r. w I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie, pod patronatem Starostwa Powiatowego, miały miejsce uroczyste obchody Święta Edukacji Narodowej. Nagrody Starosty Kutnowskiego za miniony rok szkolny otrzymały panie: Julita Ryś oraz Karina Karasińska-Pirowska.

Zadaniem uczniów naszej szkoły była obsługa gastronomiczna tej ważnej uroczystości. Młodzież pod opieką wyżej wymienionych nauczycieli przedmiotów zawodowych wykazała się precyzyjnym nakryciem stołów i perfekcyjną obsługą zaproszonych gości. Dla uczniów biorących udział w obsłudze (Wiktoria Wymysłowska i Katarzyna Włodarczyk z kl. II TZ żug oraz Klaudia Braszkiewicz i Aleksandra Mazurek z kl. IV TZ 5 hotel) była to okazja, by wykazać się umiejętnościami nabytymi na zajęciach obsługi konsumenta, a dla naszej szkoły kolejna możliwość, by zaprezentować się w środowisku lokalnym. 

            Jak zawsze dowiedliśmy, że w przygotowaniu i obsłudze imprez okolicznościowych jesteśmy bezkonkurencyjni, co jest zasługą nie tylko nauczycieli, ale i uczniów, którzy zaangażowani byli w to przedsięwzięcie.

Dodaj komentarz