You are currently viewing Monin Cup Junior 2013

Monin Cup Junior 2013

Nasza szkoła zakwalifikowała się do I Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego MONIN CUP JUNIOR 2013. We wszystkich szkołach, które uczestniczą w konkursie odbyły się spotkania z przedstawicielem sponsora konkursu. Ambasador Firmy Monin Pan Paweł Jaworski przeprowadził warsztaty szkoleniowe dla  uczniów naszej szkoły. 
 
Prowadzący przybliżył uczestnikom szeroki asortyment wyrobów firmy  używanych w barmaństwie. Koktajle sporządzane były z produktów firmy Monin: syropy, sosy, puree, bazy. Przy sporządzaniu koktajli dominowała metoda blenderowania. Napoje estetycznie prezentowały się w odpowiednim szkle do long drinków. Sporządzane drinki były degustowane. Najbardziej smakowały uczestnikom: Black Mojito, smoothe’s Kiwi, Frappe Coffee. 
 
Konkurs MONIN CUP JUNIOR 2013 odbędzie się 6 grudnia 2013 roku w Warszawie. Szkołę reprezentować będzie Monika Wróblewska z kl. II TZ – technik hotelarstwa.

Dodaj komentarz