You are currently viewing Counter Strike

Counter Strike

Dnia 12.05 uczniowie naszej szkoły przystąpili do turnieju zorganizowanego przez Łódzka Radę Samorządów Szkół Średnich w grze Counter Strike. Uczniowie konfrontowali się w grupie z następującymi szkołami:
Grupa (12/13/14.05.2021) 
12.05 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łasku Kolumnie (wygrana 16:6), 
13.05 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 w Łowiczu (wygrana 16:11), 
14.05 Zespół Szkół nr 1 w Zgierzu (wygrana 16:0). 
Nasza szkoła ukończyła rozgrywki grupowe z samymi zwycięstwami oczekując na przeciwnika w ćwierćfinale, którym okazało się I LO w Tomaszowie Mazowieckim. 

Ćwierćfinał rozegrany został we wtorek 22.05 i zakończył się szybkim zwycięstwem (wygrana 16:8). Już następnego dnia do rozegrania był półfinał na II LO w Bełchatowie, w którym również szybko wygrali (16:9). 

Finałowe spotkanie okazało się najtrudniejsze, tak jak na finał przystało. Po długiej rozgrywce na Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Zgierzu ostatecznie nasi uczniowie wygrali wynikiem 16:13 zostając zwycięzcą całych rozgrywek. Skład Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie:
Szymon Kacprowicz
  • Dawid Szadkowski
  • Bartosz Mikołajczyk
  • Kacper Dolatowski
  • Paweł Arkita
  • Tymoteusz Kaszubski
  • Kacper Michalski

Dodaj komentarz