Miejskie obchody 83. rocznicy Bitwy nad Bzurą

W dniu 18. września 2022r. delegacja naszej szkoły – poczet sztandarowy (w składzie: chorąży pocztu: Krystian Jędrzejczak ucz. kl. II TZ technik technologii  żywności, Jakub Marekucz. kl. II TZ technik żywienia i usług gastronomicznych,  asysta pocztu: Dominika Lewandowska-ucz. kl. III TZ –technik żywienia i usług gastronomicznych,Wiktoria Rejmonciak – ucz. III TZ TZ technik technologii  żywności) reprezentował naszą szkołę w miejskich obchodach 83. rocznicy Bitwy nad Bzurą. Uroczystość odbywała się w Parku Wiosny Ludów przy Muzeum bitwy nad Bzurą.Uczniowie uczestniczyli m.in. mszy świętej poloweji w apelu pamięci. Organizatorami tegorocznych obchodów byli: Prezydent Miasta Kutno, Dyrektor Muzeum Regionalnego w Kutnie,  Kutnowska  Rada Pamięci Narodowej,ILO PUL im. 37 PP w Kutnie oraz STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW LICEÓW WOJSKOWYCH SALW-A.

Opiekunem młodzieży był p. Leon Wieczorek.

Dodaj komentarz