29 maja odbył się konkurs łączący wiedzę z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas III i IV kierunku- technik technologii żywności i usług gastronomicznych. Oto nasi zwycięzcy!
I miejsce: Bartosz Rzetelski
II miejsce: Alicja Zwolińska
III miejsce: Alan Gutarowski Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu technologii żywności, zasad prawidłowego żywienia oraz zagadnień związanych z gastronomią. Uczniowie rozwiązywali zadania teoretyczne, które wymagały zarówno wiedzy merytorycznej, jak i logicznego myślenia. Konkurs przebiegł w miłej atmosferze i był doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań zawodowych oraz zdrowej rywalizacji. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i wysokim poziomem wiedzy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!![]()
![]()
![]()
![]()











