You are currently viewing AMBASADORZY PUNKTU SZCZEPIEŃ

AMBASADORZY PUNKTU SZCZEPIEŃ

W minionym tygodniu odbyło się podsumowanie ostatnich tygodni akcji „Ambasadorzy Punktu Szczepień”, która została zapoczątkowana we wrześniu 2021 roku.  W działania promujące szczepienia przeciwko COViD-19, których koordynatorem jest Kutnowski Szpital Samorządowy, włączyli się uczniowie naszej szkoły: Weronika, Natalia, Paweł, Roksana, Modesta i Dominik z klasy IV TZ technik hotelarstwa. Organizatorzy akcji podkreślali, że przynosi ona świetne efekty. Prezes KSS Artur Gur poinformował, że w ciągu dwóch ostatnich miesięcy dwukrotnie zwiększyła się liczba osób zaszczepionych w stosunku do miesięcy poprzednich i należy to uznać za sukces. Młodzież natomiast zapewniała, że możliwość promocji szczepień dała im dużo satysfakcji. Podziękowania w stronę naszych uczniów skierowała Magdalena Krupińska-Kotulska- wicestarosta kutnowski, zaś pani dyrektor Joanna Zielińska wyraziła dumę z powodu zaangażowania uczniów szkoły w akcję.

Spotkanie zakończyło się złożeniem podpisów pod plakatem promującym akcję szczepień, która potrwa co najmniej do końca roku szkolnego. 

Dodaj komentarz