Be My Guest – Zostań Liderem Nowej Gościnności

Za nami pierwsza, ogólnopolska edycja spotkań pozytywnie zakręconych hotelarzy. Pod hasłem „Be My Guest”, w formie wykładów, ćwiczeń i warsztatów, spotkali się profesjonalni hotelarze, restauratorzy, organizatorzy turystyki, nauczyciele i najmłodsi adepci szeroko rozumianej branży hospitality – uczniowie szkół hotelarskich z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice z klasy IV TZ technik hotelarstwa – Wiktoria Jędrzejczak, Zuzanna Kaczmarek, Aleksandra Karczewska i Oliwia Kruczkowska, pod czujną opieką pani Beaty Michałkiewicz, nauczycielki przedmiotów hotelarskich.

Pasja, zaangażowanie, profesjonalizm pracy w zawodzie widoczne były podczas wszystkich wykładów i prezentacji dla przyszłych hotelarzy – liderów nowej gościnności, bo przecież hotelarstwo to styl życia. Popołudnia i wieczory to czas na zwiedzanie i smakowanie, dosłownie i w przenośni, Krakowa. Już czekamy na drugą edycję, na którą zapraszamy wszystkich uczniów klas hotelarskich naszej szkoły. Do zobaczenia za rok w cudownym Krakowie.

Dodaj komentarz