Warsztaty edukacyjne w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

W dniu 16 października 2023 r. w odbyły się w naszej szkole warsztaty edukacyjne dotyczące zdrowego odżywiania, które poprowadziła Pani Agnieszka Mularczyk.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie klasy VIII ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie.

Podczas spotkania młodzież odwiedziła całą szkołę, a przede wszystkim pracownie zawodowe i przekonała się, jak wyglądają zajęcia z przedmiotów zawodowych. Następnie w ramach warsztatów uczniowie przygotowali sok witaminowy, który potem skosztowali.

Zaproszeni goście z klasy VIII dowiedzieli się wszystkich informacji na temat kształcenia zawodowego w naszej szkole. 

O zawodach: technik żywienia  i usług gastronomicznych, technik technologii żywności oraz o zawodzie kucharz w Branżowej Szkole I stopnia opowiedziała Pani Agnieszka Mularczyk. Charakterystykę zawodu technik hotelarstwa przybliżyła Pani Beata Michalkiewicz. Natomiast informacji o zawodach: technik eksploatacji portów i terminali, technik logistyk oraz magazynier / logistyk Branżowej Szkoły I stopnia udzieliła Pani Monika Olczak.

Dodaj komentarz