Drzwi Otwarte w „Troczewskim”

            W minioną sobotę uczniowie szkół podstawowych, a także ich rodzice mogli poznać choć cząstkę tego, z czego słynie nasza szkoła. Pod okiem starszych kolegów zwiedzali mury placówki, oglądali sale lekcyjne, a w nich uczestniczyli w różnorodnych pokazach, m.in. flambirowania naleśników, pieczenia gofrów, przygotowania soków i lizaków, brali udział w konkursach językowych, oglądali różne prezentacje multimedialne, a także degustowali różne smakołyki przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych.          

            Nauka w „Troczewskim” to wycieczki, staże zagraniczne, działania społeczne, profilaktyczne i charytatywne oraz konkursy umożliwiające wszechstronny rozwój młodzieży, a także doskonalenie umiejętności potrzebnych na rynku pracy nie tylko na zajęciach lekcyjnych.

            Wspólnie spędzony cza dostarczył wszystkim, organizatorom oraz gościom,  dużo przyjemności i pozytywnych wrażeń.

Dodaj komentarz