Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSZ Nr 2 w Kutnie

W poniedziałek 20 maja 2024 roku odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSZ Nr 2 w Kutnie. Uczestnikami turnieju były następujące reprezentacje szkół podstawowych: dwie drużyny SP 9, SP 6 oraz zespół SP z Łaniąt. Rywalizacja była niezwykle zacięta. Ostatecznie najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 9 A. Drugie miejsce zajęła drużyna SP Łanięta. Trzecią lokatę zajęła ekipa SP 6. Czwarte miejsce zajęła drużyna chłopców SP 9 B. Na zakończenie dyrektor naszej szkoły p.  Joanna Zielińska wręczyła zawodnikom puchary oraz dyplomy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym turnieju. Zapraszamy na kolejną edycję! Do zobaczenia.

Dodaj komentarz