Obsługa gastronomiczna DEN

12 października 2023 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie, pod patronatem Starostwa Powiatowego, miały miejsce uroczyste obchody Święta Edukacji Narodowej. Nagrody Starosty Kutnowskiego za miniony rok szkolny otrzymały panie: Małgorzata Gładysiak oraz Beata Michałkiewicz.

Zadaniem uczniów naszej szkoły była nie tylko obsługa gastronomiczna tej ważnej uroczystości, ale też przygotowanie przekąsek, za co odpowiedzialni byli praktycznie wszyscy nauczyciele przedmiotów zawodowych z pionu gastronomicznego.  W dniu uroczystości młodzież pod opieką pani Kariny Karasińskiej-Pirowskiej wykazała się precyzyjnym nakryciem stołów i perfekcyjną obsługą zaproszonych gości. Dla uczniów biorących udział w obsłudze (Wiktoria Wymysłowska, Katarzyna Włodarczyk, Klaudia Ziętek i Klaudia Władzińska z kl. III TZ żug) była to okazja, by wykazać się umiejętnościami zdobytymi na zajęciach, a dla naszej szkoły kolejna możliwość, by zaprezentować się w środowisku lokalnym. 

            Jak zawsze dowiedliśmy, że w przygotowaniu i obsłudze imprez okolicznościowych jesteśmy bezkonkurencyjni, co jest zasługą nie tylko nauczycieli, ale i uczniów, którzy zaangażowani byli w to przedsięwzięcie.

Dodaj komentarz