Szkolny Maraton Sportowy – tenis stołowy

W dniu 16 listopada 2023 roku uczniowie naszej szkoły walczyli między sobą w tenisie stołowym. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w swoich kategoriach. Najlepszą z dziewcząt okazała się Oliwia Lewandowska z klasy 4 TZ technik eksploatacji portów i terminali.  Drugie miejsce zajęła Patrycja Wielemborek z klasy 5TZ technik żywienia i usług gastronomicznych. Trzecią lokatę wśród dziewcząt uzyskała Kinga Jagodzińska- zawodniczka klasy 3 TZ technik żywienia i usług gastronomicznych. W ekipie męskiej najlepszym zawodnikiem został Bartosz Kotliński- klasa 2 TZ technik logistyk. Drugie miejsce zdobył Adrian Wojciechowski- również klasa 2 TZ technik logistyk. Trzecią lokatę uzyskał Oskar Wiśniewski z klasy 3TZ technik eksploatacji portów i terminali. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom. W ostatnim dniu naszego „Szkolnego Maratonu Sportowego” Nasi sportowcy podejmą rywalizację w piłce nożnej. Zapraszamy do wspólnego kibicowania, a naszym zawodnikom życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz